Kamil Stoch: Bardziej niż kostka boli mnie w tej chwili serce!

DSC07437Kadra Polskich skoczków przed południem trenowała na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Niestety Kamil Stoch nie pojawił się na rozbiegu. Stało się to czego się obawialiśmy najbardziej, gdyż kontuzja się odnowiła.

-Niestety, nie uda mi się poskakać ani dziś ani w ten weekend. Dzisiaj podczas rozgrzewki przed skokiem, a konkretnie podczas czwartego skoku imitacyjnego coś strzeliło. Jest minimalna ruchomość w stawie, kostka boli i jest spuchnięta, ale bardziej niż kostka boli mnie w tej chwili serce – powiedział Stoch tuż przed wyjazdem do doktora Aleksandra Winiarskiego.

W tym sezonie Kamil Stoch nie wystartował jeszcze w żadnym konkursie Pucharu Świata. Pojechał na inauguracje sezonu do Klingenthal, ale oddał tam tylko dwa skoki treningowe podczas, których nabawił się urazu. Nie pojawił się niestety w Kuusamo, a jego start w najbliższy weekend w Lillehammer został wykluczony.

Ciężko jest cokolwiek mówić w takiej chwili. Ten sezon dla polskich skoczków, w szczególności dla Kamila zaczął się wyjątkowo fatalnie. Życzymy Kamilowi szybkiego powrotu do zdrowia i na skocznie!

Źródło: sport.interia.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.