Już wkrótce Puchar Prezesa PZN w Wiśle!

??????????????????????????????????????????????????????????????????

W ostatni piątek sierpnia (29.08.2014) zostaną rozegrane pierwsze zawody z cyklu Letniego Pucharu Prezesa PZN w Wiśle. Zawody w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej odbędą się na trasach ośrodka sportowego “Jonidło” oraz skoczni im. Adama Małysza w Wiśle – Malince.

Przed rokiem w Wiśle odbyły się trzy konkursy. Najlepszym zawodnikiem wśród kombinatorów norweskich został Mateusz Wantulok. Tuż za nim uplasował się Krystian Gryczuk, a podium uzupełnił Kacper Kupczak. Najlepszym skoczkiem narciarskim okazał się Krzysztof Miętus, drugie miejsce zajął Artur Kukuła, a trzecie Mateusz Kojzar.

W tym roku odbędą się dwa konkursy o Puchar Prezesa PZN. Pierwsze zaplanowano na 29 sierpania w Wiśle. Zawody zamykające cykl zaplanowaną są na 3-4 października w Zakopanem.