Już od poniedziałku rusza sprzedaż biletów na Mecz Gwiazd w Szczecinie!

fot. gs24.pl
fot. gs24.pl

Już w najbliższy poniedziałek organizatorzy Meczu Gwiazd w Szczecinie planują rozpocząć sprzedaż biletów. Tym razem do kupienia będzie aż 5 tysięcy wejściówek. – Mogę potwierdzić przybycie braci Kot. Czynimy starania, żeby przyjechali jeszcze inni skoczkowie – mówi Maciej Sośnicki, prezes Stowarzyszenia “Siatkarze dla Hospicjum”.

W tym roku Mecz Gwiazd odbędzie się w sobotę, 30 maja o godz. 17:00. Do Szczecina tradycyjnie przyjadą siatkarze i skoczkowie, aby wesprzeć podopiecznych Fundacji Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych, a przy okazji dobrze się bawić. Sprzedaż biletów na ten wyjątkowy mecz rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek, 30 marca. – Bilety będą na pewno tańsze, bo jest ich do sprzedania 6 razy więcej niż ostatnio. W zeszłych latach udawało się sprzedawać ok. 700-800 biletów i wszystkie rozchodziły się dosłownie w kilka godzin. Tutaj wyzwanie jest dużo większe, bo Azoty Arena jest w stanie pomieścić ok. 5 tysięcy osób – przyznaje Maciej Sośnicki, organizator wydarzenia.

Co roku w pomoc bardzo chętnie włączają się nie tylko siatkarze. Wiadomo już, że w VIII edycji tego wydarzenia wezmą udział Maciej Kot i jego starszy brat Jakub. Stowarzyszenie “Siatkarze dla Hospicjum” pomaga na wiele różnych sposobów i nie jest to wyłącznie Mecz Gwiazd. Organizatorzy przyznają, że plan wydarzenia będzie taki sam jak ostatnio. – Sam przebieg imprezy jest niezmienny. Rozpoczyna się już w sobotę rano turniejem amatorskim, na którym będą grali siatkarze, natomiast Mecz Gwiazd będzie po południu- potwierdzają organizatorzy.

Wszystkich kibiców zapraszamy do regularnego śledzenia profilu stowarzyszenia na facebooku, gdzie znajdziecie najświeższe informacje dotyczące biletów. “W sobotę będzie podana cena biletów, a w niedzielę ogłosimy gdzie będzie można je kupić” – zdradza na zakończenie Maciej Sośnicki.

Źródło: gs24.pl

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.