Już jutro startują Mistrzostwa Polski! Będziemy na miejscu!

10403149_741513939242832_2424331721645319895_nPo niemal rocznej już przerwie wracają w naszym kraju Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Warto podkreślić właśnie, że zimą czempionat się nie odbył ze względu na złe warunki pogodowe. Jutro na dużej skoczni od 9:30 wszyscy miłośnicy skoków będą mogli zacząć swoje święto. Wtedy rozpocznie się seria próbna przed konkursem skoków do kombinacji norweskiej. Pół godziny później zawodnicy tej dyscypliny oddadzą już konkursowe próby. O 13:00 kombinatorzy wyruszą na trasę biegową. Czy Pawłowi Słowiokowi uda się obronić tytuł?

Wśród skoczków tytułu Mistrza Polski na dużej skoczni bronić będzie Jan Ziobro. Sensacyjny zwycięzca Pucharu Świata z Engelbergu stanie w szranki z kolegami o godzinie 20:30, dwie godziny wcześniej zaplanowane są kwalifikacje. W niedzielę odbędą się zawody drużynowe.  Bilety na Letnie Mistrzostwa Polski Seniorów kupić będzie można bezpośrednio w dniu zawodów na skoczni w Wiśle Malince w cenie 10 zł (miejsca stojące) i 20 zł (miejsca siedzące). Cały czas trwa sprzedaż biletów na Letnie Grand Prix w skokach narciarskich. Można je nabyć za pośrednictwem serwisu kupbilet.pl lub w sklepie Wiślaczek w Wiśle (pl. Hoffa 3).

Jeśli będziecie ciekawi szczegółów śledźcie nasz profil na Facebooku oraz tego bloga. Zdobyliśmy akredytację i będziemy z wielką przyjemnością zdawać Wam relację z tego pięknego wydarzenia. Postaramy się przygotować jak największą ilość materiałów, tak aby nasz debiut był udany. 

Źródło: pzn.pl

foto ikona: Alicja Kosman / PZN

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.