Już jutro konferencja przed Pucharem Świata w Wiśle i Zakopanem!

fot. Mateusz Król
fot. Mateusz Król

Już jutro o godz. 12:00 w Krakowie, odbędzie się konferencja prasowa przed zbliżającymi się zawodami z cyklu Pucharu Świata, które odbędą się w styczniu w Wiśle i Zakopanem. Zebranym dziennikarzom zostaną przedstawione stany przygotowań do obu międzynarodowych imprez! Redakcja Sportsinwinter.pl również będzie uczestniczyła w tej konferencji!

Puchar Świata w sezonie 2014/2015 gościć w Polsce będzie już w styczniu. Pierwszym miastem, które przywita najlepszych skoczków na świecie będzie Wisła (15.01.2015 r.). Tam w jeden dzień odbędą się treningi, kwalifikacje i konkurs indywidualny. 16 stycznia, zawodnicy przeniosą się do Zakopanego, gdzie zostanie rozegrany konkurs drużynowy (17.01.2015 r.) i indywidualny (18.01.2015 r.).

Z tej okazji w Krakowie odbędzie się konferencja prasowa przed tymi wydarzeniami. Poza zaproszonymi dziennikarzami, uczestniczyć w konferencji będą osoby odpowiedzialne za organizacje i przeprowadzenie Pucharu Świata w Polsce. A są to:

  • Apoloniusz Tajner – Prezes Polskiego Związku Narciarskiego,
  • Andrzej Wąsowicz – Prezes Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego i zarazem szef Komitetu Organizacyjnego FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich Wisła 2015,
  • Andrzej Kozak – Prezes Tatrzańskiego Związku Narciarskiego i szef Komitetu Organizacyjnego FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich Zakopane 2015,
  • Katarzyna Koczwara – Szef Biura Prasowego FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich Wisła 2015,
  • Sławomir Rykowski – Szef Biura Prasowego FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich Zakopane 2015.

Naszych czytelników zapraszamy na relacje z konferencji na nasz profil na facebooku (relacja tekstowa LIVE) oraz na naszą stronę www.sportsinwinter.pl.

Źródło: Alicja Kosman/Informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.