Już dzisiaj odbędzie się historyczna “Audycja stylem klasycznym”!

12039500_484299995076581_1669273984832622753_nDzisiaj o godz. 20:00 odbędzie się historyczna “Audycja Stylem Klasycznym”. Pierwszym gościem naszych redaktorów będzie najlepszy obecnie biegacz narciarski w Polsce – Maciej Staręga.

Audycja Stylem Klasycznym to innowacyjny program w stylu radiowym, w którym prócz dobrej muzyki posłuchasz ciekawy wywiadów i rozmów na temat wszystkiego, co dzieje się w świecie sportów zimowych. ASK tworzy zespół redaktorów Sportsinwinter.pl, ale także zapraszani goście. W każdym odcinku będziemy przedstawiać opinie ludzi na dany temat. W pierwszym odcinku gościem specjalnym będzie Maciej Staręga.

Nasz najlepszy biegacz narciarski przyznaje szczerze, że nie jest jeszcze osobą rozpoznawalną na ulicy. W związku z tym trzeba o jego osiągnięciach nie tylko mówić, ale i pisać. Nie da się ukryć, że nasz gość jest obecnie najbliższą nadzieją na sukces w polskim narciarstwie biegowym mężczyzn. Jako junior nie zgarniał medali garściami, ale często zdarzało mu się kręcić wokół czołówki, przykładem jest ósme miejsce w sprincie klasykiem w Libercu 2013. Niektórzy nazywają go Stochem polskich biegów, bo systematycznie dąży do przodu. Jego domeną są sprinty, i dobrze, bo to najbardziej widowiskowa konkurencja biegowa. Chociaż jeszcze nigdy nie udało mu się zakwalifikować do finałów w Pucharze Świata, to jego ostatnie 7. miejsce w Val Mustair budzi podziw. W świecie wiało to trochę sensacją, ale wytrawny polski kibic wie, że Staręga to nie przypadek. Na tego rocznej Uniwersjadzie był czwarty w sprincie stylem dowolnym.

Rozmowa z Maciejem Staręgą będzie głównym punktem pierwszego wydania Audycji Stylem Klasycznym. Oprócz tego w studiu z Radkiem Sarnikiem (Winterszus.pl) i Frankiem Damboniem porozmawiamy o sezonie letnim i odwiecznym problemie, jak traktować wyniki osiągane w trakcie FIS Grand Prix.

Przygotujemy dla Was masę niespodzianek, więc obecność obowiązkowa! Startujemy 30. września o godzinie 20:00. Możliwość słuchania audycji oczywiście na oficjalnym kanale Sportsinwinter.pl na YouTube (LINK).

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.