Już dziś Audycja Stylem Klasycznym [Zwiastun]

logoaskfmZapraszamy wszystkich na kolejne wydanie Audycji Stylem Klasycznym, której gościem specjalnym będzie brązowa medalistka mistrzostw świata – Monika Hojnisz.

Debiut Audycji Stylem klasycznym za nami. Postanowiliśmy wyciągnąć wnioski z pierwszego wydania i zrezygnować z nadmiaru muzyki. Od teraz będzie więcej słowa. Do kolejnego odcinka udało nam się zaprosić Monikę Hojnisz. Biathlonistka ma na swoim koncie m.in. brązowy medal mistrzostw świata seniorów (Nove Mesto 2013) i wielkie sukcesy jeszcze z czasów juniorki. Cały czas jest młodą i obiecującą zawodniczką, na którą stawia nie jeden ekspert tej dyscypliny. To dla nas zaszczyt, więc zapraszamy już dziś. Porozmawiamy z nią o tym, jak to jest z jej formą biegową oraz czy widzi się w roli modelki.

W panelu dyskusyjnym z Jędrzejem Jędrasiakiem i Radkiem Sarnikiem (Winterszus) porozmawiamy o Justynie Kowalczyk i jej planach na zimę, szansach biathlonistek podczas kolejny mistrzostw oraz o kalendarzu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Nie zabraknie też tematu Wielkiej Krokwi i konkursu z autografami. Pamiętajcie, już dziś o 20:00, pod tym LINKIEM.

Zapowiedź:

Źródło: Informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.