Justyna Kowalczyk szlifuje formę w Soczi

justynakowalczykmartynagalewicz

Justyna Kowalczyk chce jak najlepiej przygotować się do nadchodzącego sezonu. W związku z tym Polka jeździ ze zgrupowania na zgrupowanie, aby przygotować formę na zimowe zmagania. Biegaczka z Kasiny Wielkiej obecnie przebywa w Soczi.

Justyna Kowalczyk ostatnie trzy tygodnie spędziła w Zakopanem, gdzie starała się jak najlepiej przygotować do sezonu 2016/2017 w biegach narciarskich. Polka w międzyczasie pojawiła się także w Norwegii, gdzie wystartowała w biegu na nartorolkach na dystansie 80 kilometrów. Dwukrotna mistrzyni olimpijska już wtedy w rozmowie z PAP przyznała, że teraz ma w planach wyjazd do Rosji. – Po pobycie w Tatrach ruszam do Soczi. W tamtym rejonie są bardzo dobrze przygotowane trasy położone ponad półtora kilometra nad poziomem morza – mówiła reprezentantka Polski.

Kowalczyk jest już w mieście, które było organizatorem zimowych igrzysk olimpijskich przed dwoma laty. Polska biegaczka nie ukrywa, że tamtejsze trasy i warunki bardzo jej odpowiadają, czym podzieliła się na jednym z portali społecznościowych. – Wiedziałam, że będzie dobrze, ale nie sądziłam, że aż tak. Tylko te zjazdy.. zdecydowanie najtrudniejsze na jakich przyszło mi trenować. Cudnie tutaj wrócić – napisała 33-latka na Facebooku.

Kolejnym przystankiem dla Justyny Kowalczyk będzie Majorka. Biegaczka z Kasiny Wielkiej pojawi się tam w październiku.

Źródło: Facebook

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.