Justyna Kowalczyk nie wystartuje w mistrzostwach Polski!
Wiceprezes Polskiego Związku Narciarskiego Andrzej Wąsowicz poinformował, że Justyna Kowalczyk nie wystartuje w mistrzostwach Polski. Impreza ta rozpocznie się jutro na Kubalonce sprintami techniką klasyczną kobiet i mężczyzn.
Justyna Kowalczyk wraz z Maciejem Kreczmerem nie wystąpią w jutrzejszych zawodach. Polski liderka biegów narciarskich, jak i jej partner treningowy mają inne plany. Takie informacje podał Andrzej Wąsowicz, który opowiedział co nieco o przygotowaniach do tego czempionatu.
Twierdz on, iż przed organizatorami stoi bardzo trudne zadanie. Głównym tego powodem są warunki atmosferyczne. Co prawda w nocy temperatura spada poniżej 0 stopni, jednak w dzień dochodzi nawet do 20. Najbardziej jest ona odczuwalna na stadionie, gdzie zaplanowano jutro sprinty. Jeśli przez noc nie będzie jakiegoś szczególnego mrozu to istnieje możliwość przeniesienia ich na trasy w lesie.
Źródło: eurosport.onet.pl
- MŚ w Oberstdorfie 2021. Czy Therese Johaug demotywuje młode biegaczki? - 3 marca 2021
- MŚ w Oberstdorfie 2021. Piotr Żyła znalazł najlepszego psychologa na świecie. Nie mówi mu, co ma robić - 2 marca 2021
- MŚ w Oberstdorfie 2021. Dawid Kubacki o poniedziałku z łopatą. “To nie była ciężka praca” - 2 marca 2021
You must log in to post a comment.