Johannes i Tarjei Boe napisali książkę. “Siła Braci”

Tarjei Boe za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że on, wraz ze swoim bratem, napisali książkę. Osoby, które zakupią ją w przedsprzedaży, otrzymają autografy norweskich biathlonistów. 

fot. FasterSkier.com/Instagram

“Broedrekraften” czyli “Siła Braci” to książka, która została napisana przez jedno z najzdolniejszych rodzeństw w historii sportu – Tarjei i Johannesa Boe. Norwescy zawodnicy przez ostatnie półtora roku zachowywali wszystkie ich sekrety oraz historie. Starszy z braci za pośrednictwem profilu na Instagramie poinformował o zakończeniu prac. Co więcej, po tę lekturę można już sięgnąć. – Mamy nadzieję, że będziecie się śmiać, czytając książkę. Dodatkowo jest tam kilka wielkich niespodzianek. Jeśli chcecie otrzymać autograf, pamiętajcie o przedsprzedaży – napisał Tarjei.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tarjei Bø (@tarjeiboe)

Twórczość biathlonistów z kraju wikingów można zamówić tutaj. Obecna cena to 349 koron norweskich (czyli ok. 160 złotych). W opisie książki czytamy:

Wszystko było dla nich konkurencją. Niezależnie od tego, czy grali w piłkę nożną, czy ścigali się do domu ze szkoły, zawsze był zwycięzca i przegrany. Zaczęło się od rywalizacji dwóch braci, a przekształciło w pojedynek, który odbywa się na światowych arenach sportowych. Nie mieli rodziców wspierających ich. Żadnych wzorów do naśladowania ani wielkich marzeń o zdobyciu złota, dopóki wszystko się nie zmieniło dla starszego brata Tarjei. A najmłodszy brat dostał impuls, by pójść w jego ślady. Oto historia unikalnej i odmiennej drogi Tarjeisa i Johannesa do światowej czołówki w biathlonie. To bracia i najlepsi przyjaciele, ale także konkurenci i rywale”.

Źródło: Instagram/norli.no