Johann Andre Forfang: Nie wiem czemu moje skoki były słabsze

Johann Andre ForfangJohann Andre Forfang wrócił do dobrej formy. Tak można ocenić postawę Norwega, który po fatalnym dla niego początku sezonu powrócił do startów w zawodach Pucharu Świata. Już podczas PŚ w Wiśle było widać, że u norwega powróciły dobre skoki. Zobaczcie, co powiedział po wczorajszym konkursie drużynowym w Zakopanem.

21-letni Norweg we wczorajszym konkursie skakał daleko, uzyskując 130 i 125 m. – Mój pierwszy skok był całkiem dobry. Dawno nie oddałem takiego dobrego skoku. Druga próba była również udana.

W pierwszej części sezonu Johann Andre Forfang oddawał fatalne skoki. Trener Alexander Stoeckl zdecydował, że młody Norweg będzie skakał w Pucharze Kontynentalnym. Po dobrych występach w tej serii zawodów powrócił do Pucharu Świata. – Tak naprawdę nie wiem czemu moje skoki w pierwszej części sezonu, były słabsze. Ciężko pracowałem, aby powrócić do dobrej formy. Był to bardzo ciężki czas dla mnie. Jestem usatysfakcjonowany z tego, że powróciłem do Pucharu Świata. Moja aktualna forma pozwala być już w okolicach podium konkursów indywidualnych.

Każdy skoczek przyjeżdżając do Zakopanego, podkreśla, że w podczas zakopiańskich konkursów panuje niezwykła atmosfera. Podobnego zdania jest Johann Andre Forfang – To, co dzieje się w Zakopanem jest szalone. Publiczność jest niesamowita. – ocenił 21-letni Norweg.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.