Johann Andre Forfang: Możemy skakać jeszcze lepiej

Johann Andre Forfang skomentował postawę reprezentacji Norwegii w konkursie drużynowym podczas Letniego Grand Prix w Wiśle. Pomimo zajęcia 3 miejsca, stwierdził, że zarówno on, jak i jego koledzy mogli uzyskać jeszcze lepszy wynik.

Forfang osiągnął w konkursie 126 i 123,5 metra. W zespole lepszy od niego był jedynie Robert Johansson. – Jesteśmy zadowoleni z naszego rezultatu – stwierdził 23-latek z Tromsø. – Wszyscy w naszej drużynie mogli spisać się nieco lepiej, ale miejsce na podium zawsze powinno cieszyć.

20 zawodnik piątkowych kwalifikacji chwalił także organizację całych zawodów. – Obiekt w Wiśle był świetnie przygotowany, nie odczuwaliśmy żadnych problemów – ocenił. – Zawsze lubimy tu skakać, zwłaszcza ze względu na tłumy kibiców, którzy także dzisiaj stawili się licznie i stworzyli świetną atmosferę.

Już jutro w Wiśle zostanie rozegrany konkurs indywidualny, który zamknie weekend z Letnim Grand Prix na skoczni imienia Adama Małysza. Wystąpi w nim 6 Norwegów: Sondre Ringen (nr 16), Marius Lindvik (nr 25), Halvor Egner Granerud (nr 37), Anders Fannemel (nr 42), Johann Andre Forfang (nr 45) oraz Robert Johansson (nr 47).

Z Wisły dla Sportsinwinter.pl, Jakub Balcerski.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.