Jernej Damjan chce być jeszcze lepszy

fot. berkutschi.com
fot. berkutschi.com

Zwycięstwo w tegorocznym Letnim Grand Prix najwidoczniej jeszcze bardziej zmotywowało Jerneja Damjana do ciężkiej pracy. Słoweniec w jednym z wywiadów opowiedział o swoich przygotowaniach do sezonu zimowego.

Na początku lipca zawodnik skupiał się tylko i wyłącznie na swojej córce, która jak mówi jest dla niego największą motywacją. To też było powodem absencji Jerneja w Wiśle. Potem było już tylko lepiej i ostatecznie triumfował w całej klasyfikacji LGP. Ostatnie tygodnie były dla 31 latka bardzo pracowite. Przygotowania do zimy zaczął zaraz po zakończeniu letniego sezonu, a wszystko po to, by poprawić swoje zeszłoroczne wyniki. -Wiem, że przede mną nadal sporo pracy, mam jeszcze trochę do poprawienia – powiedział skoczek.

 Damjan zdaje sobie sprawę z tego, iż w jego kraju jest wiele młodych talentów którzy biją się o miejsce w kadrze A. -Nie można spocząć na laurach i uwierzyć, że jestem wystarczająco dobry. Muszę ciężko pracować, w przeciwnym razie szybko trafię na ławkę rezerwowych – dodał 13 zawodnik ubiegłego sezonu.

Źródło: berkutschi.com

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.