Jedyne takie zawody amatorów w Polsce [foto] [wideo]

  zawodnik / zawodniczka drużyna / miejscowość skok I skok II skok III skok IV punkty
1 Dawid Kaszuba ZKN Sokół Zagórz 4,75 m 5,00 m 5,00 m 5,00 m 19.75
2 Jakub Radziszewski Skoczkowie z Łodzi 4,50 m 4,25 m 4,75 m 4,50 m 18.00
3 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła / SMS Szczyrk 4,50 m 4,25 m 4,00 m 4,50 m 16.75
4 Michał Chmielewski inSJders 4,00 m 4,25 m 4,00 m 3,75 m 16.00
5 Bartłomiej Marczak Skoczkowie z Łodzi 4,00 m 4,00 m 4,00 m 4,00 m 14.50
6 Dawid Jurga Skoczkowie z Łodzi 3,00 m 3,75 m 3,50 m 3,75 m 14.25
7 Gracjan Bućkun inSJders 3,50 m 3,75 m 3,50 m 3,25 m 14.00
7 Andrzej Cienciała Rada Rodziców SMS Szczyrk 3,50 m 3,75 m 3,75 m 3,00 m 14.00
9 Mateusz Seremak Ruczynów 3,50 m 3,25 m 3,75 m 3,50 m 13.75
10 Jakub Mirowski Skoczkowie z Łodzi 2,75 m 3,50 m 3,50 m 3,75 m 13.50
11 Piotr Bąk Skijumping.pl 3,25 m 3,00 m 3,00 m 3,00 m 12.25
11 Konrad Wrzesień Warszawa 3,25 m 3,25 m 3,25 m 3,00 m 12.25
11 Gabriel Grzejszczak Skoczkowie z Łodzi 2,50 m 3,25 m 3,25 m 3,25 m 12.25
14 Łukasz Szymura Gaszowice 2,75 m 3,00 m 3,25 m 3,00 m 12.00
15 Kacper Seremak Ruczynów 2,75 m 3,00 m 3,00 m 3,00 m 11.75
16 Łukasz Kotra Okocim 2,75 m 2,75 m 3,00 m 3,00 m 11.50
17 Jakub Zieliński Ząbki 2,25 m 2,50 m 2,25 m 2,50 m 9.50
18 Artur Biernacki Skoczkowie z Łodzi 2,00 m 2,25 m 2,50 m 2,25 m 9.00
19 Emilia Pióro Team Balaton 2,00 m 2,25 m 1,75 m 2,00 m 8.00
19 Karolina Wlaź Lublin 1,50 m 2,25 m 2,00 m 2,25 m 8.00
21 Łukasz Kasznicki Warszawa 1,75 m 2,00 m 2,25 m 1,50 m 7.50
21 Marta Okroshko Team Balaton 2,00 m 1,75 m 2,00 m 1,75 m 7.50
21 Katarzyna Okroshko Team Balaton 1,50 m 1,50 m 2,00 m 2,50 m 7.50
24 Wojciech Piela Weszło FM 1,50 m 1,75 m 2,00 m 1,75 m 7.00
25 Filip Wiśniewski Sztuka Latania 1,50 m 1,50 m 1,50 m 2,00 m 6.50
26 Adam Okroshko Team Balaton 1,25 m 1,00 m 1,50 m 1,50 m 5.25
27 Joanna Seremak Ruczynów 1,00 m 1,00 m 1,25 m 1,25 m 4.50
28 Miłosz Seremak Ruczynów 1,00 m 1,00 m 1,25 m 1,25 m 3.50
29 Jerzy Cienciała Wisła 1,50 m DNS DNS DNS 1.50

 

%d bloggers like this: