Japończycy odkryli karty na ostatnie konkursy

fot. Agnieszka Białek/Sportsinwinter.pl

Przed nami ostatni miesiąc ze skokami narciarskimi. Po weekendzie w rumuńskim Rasnovie czeka nas rywalizacja w północnej Europie i Mistrzostwa Świata w lotach w Planicy. Tymczasem znamy już  pełny skład Japonii na kolejne konkursy. 

Chociaż karuzela Pucharu Świata nadal trwa, reprezentacja Japonii ogłosiła pełne składy na pozostałe zawody Pucharu Świata. Już w najbliższy weekend skoczkowie udadzą się w podróż do Finlandii, gdzie w Lahti odbędą się aż 3 konkursy, w tym dwa indywidualne i jeden drużynowy. Ostatnim przystankiem przed Mistrzostwami Świata w lotach narciarskich  będzie prestiżowy Turniej Raw Air. Skoczkowie w dniach 7-15 marca rozpoczną walkę w 4 edycji niebywale wymagającego cyklu skandynawskiego. Rywalizacja będzie miała miejsce w Oslo, Lillehammer, Trondheim i Vikersund, które zakończy cały sezon. Wisienką na torcie tegorocznych zmagań będą Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich, rozgrywane w słoweńskiej Planicy w dniach 20-22 marca 2020 roku. 

Szansę na kolejne punkty Pucharu Świata ma 6 reprezentantów kraju ,,kwitnącej wiśni”. Jak wynika z informacji localSJresults, decyzją trenera Hideharuma Miyahiry, Japonię do końca sezonu reprezentować będą: Ryoyu Kobayashi, Junshiro Kobayashi, Yukiya Sato, Daiki Ito, Keiichi Sato i  Naoki Nakamura.

Źródło: twitter.com/informacja własna.