Jan Ziobro przed Pucharem Świata w Klingenthal!

Jan-Ziobro
fot. Agnieszka Majczak

W zeszłym sezonie Jan Ziobro sprawił nam wielką niespodziankę, wygrywając swój pierwszy konkurs w zawodach Pucharu Świata. Było to w szwajcarskim Engelbergu. W nadchodzącym sezonie chciałby powtórzyć ten wynik nie raz. 

Parę dni temu Kadra A zakończyła ostatnie zgrupowanie przed rozpoczynającym się Pucharem Świata w Klingenthal. Zawodnik ze Spytkowic był zadowolony z tych treningów – Myślę, że jesteśmy już na ostatniej prostej. Tak jak ostatnio trener wspominał, cały czas pracujemy, a naszym celem jest podnoszenie swojego poziomu i naszych statystyk. Na każdym treningu trenerzy prowadzą statystyki i wtedy wiemy, w jakim miejscu się znajdujemy. W Hinzenbach również pracowaliśmy nad poprawą tego. – komentuje Ziobro.

Jan Ziobro, wspominał, że w austriackim Hinzenbach udało mu się odbyć parę treningów. Dodatkowo mówił o nowym sprzęcie, który był testowany przez cały sezon letni.

Na koniec dodał, że treningi na torach lodowych przebiegły zgodnie z planem. Przede wszystkim był bardo zadowolony z pogody, która nie przeszkodziła mu w przygotowaniach do sezonu.

Cała wypowiedź dostępna jest tutaj

Źródło: pzn.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.