Jakub Wolny: “Moje skoki są na dobrym poziomie. Jestem zadowolony”

W minionym weekendzie bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci biało-czerwonych w zawodach Letniego Grand Prix w Zakopanem – wśród nich znalazł się Jakub Wolny, który indywidualnie miał sporą szansę, aby stanąć na podium. – Szkoda drugiego skoku – przyznał.

W niedzielnych zawodach indywidualnych w ramach Letniego Grand Prix w Zakopanem po pierwszej serii na drugiej lokacie plasował się Jakub Wolny po bardzo dalekim skoku na odległość 140 metrów. W drugiej części konkursu na Wielkiej Krokwi było już jednak znacznie słabiej – Polak wylądował na punkt konstrukcyjny. – Wiem, że więcej potrafię i jest mi przykro, mogło być podium, ale cóż, takie są skoki – skomentował 24-letni zawodnik. Jak sam przyznał, czuje gotowość na dalekie skakanie, a jego dyspozycja już jest dobra. – Nie zdziwiła mnie uzyskana odległość w pierwszej serii. Jestem gotowy na takie skoki i zajmowanie wysokich pozycji – przyznał.

Członek kadry A biało-czerwonych ocenił również pracę, którą wraz z kolegami z reprezentacji wykonali pod okiem nowego trenera Michala Dolezala. – Jestem zadowolony z tej części przygotowań do zimy. Moje skoki są na dobrym poziomie – dodał.

źródło: informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.