IO: Ceremonia Otwarcia w Sochi już dziś!

Właśnie nadszedł ten długo wyczekiwany dzień! Dziś odbędzie się wielka Ceremonia Otwarcia XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Sochi. Przed czterema laty mieliśmy okazję oglądać wielkie, niezapomniane i wzruszające show w Vancouver. Jaka będzie gala w Rosji? 
Zawsze szczegóły tej ceremonii owiane są tajemnicą, ale tym razem szczególnie. Nie wiadomo (poza ogólnikami) właściwie nic. Mają wystąpić: Buranowskie Babuszki, chór kozaków i balet. Takie oficjalne informacje w tym tygodniu obiegły świat. Jak zwykle nie wiadomo kto zapali znicz. Ten kulminacyjny moment zawsze budzi wielkie emocje, ale tym razem każdy spodziewa się czegoś bardziej wyjątkowego. W końcu to najdroższe Igrzyska w historii. Rosjanie za wszelką cenę starają się ukryć szczegóły dzisiejszego otwarcia, ale do sieci niedawno “wyciekł” krótki filmik z próby. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że zdradza on występ kolejnej gwiazdy. Właściwie gwiazd. Chyba największych rosyjskich w XXI wieku (jeśli nie w ogóle). Przeciek ukazuje bowiem krótką próbę występu zespołu t.A.T.u. Największe skandalistki początku tego stulecia wzbudzą chyba największe zainteresowanie. Osobiście nie wyobrażam sobie tego otwarcia bez tak ważnego zespołu w historii tego państwa.
Tymczasem zacieramy ręce i zasiadamy przed telewizorami. TVP1 transmisję rozpoczyna już o 16:30. Jutro pierwsze starty i pierwsza nadzieja medalowa Polaków. Justyna Kowalczyk w biegu łączonym na 15 km. Ściskamy kciuki!
Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.