Inauguracja sezonu bez Dahlmeier

fot.: et.wikipedia.org/wiki/Laura_Dahlmeier

fot.: et.wikipedia.org/wiki/Laura_Dahlmeier

Laura Dahlmeier nie wystartuje podczas zawodów inauguracyjnych biathlonowego Pucharu Świata 2017/2018, które odbędą się w szwedzkim Oestersund. Niemka jest przeziębiona i zgodnie z zaleceniami lekarzy musi spędzić najbliższe dni na odpoczynku i regeneracji.

Laura Dahlmeier zmaga się z przeziębieniem od kilku dni. Z tego powodu obrończyni kryształowej kuli musiała odpuścić inaugurację sezonu w Sjusjoen. Niemka wierzyła, że będzie w stanie wystartować w szwedzkim Oestersund, ale przeziębienie nie odpuściło 24-latce i w związku z tym Dahlmeier obejrzy otwarcie sezonu w domu. – W minionym tygodniu bardzo cieszyłam się na inaugurację sezonu w Oestersund, ale życie jest pełne niespodzianek. Złapałam przeziębienie i na pierwsze starty muszę jeszcze poczekać. Muszę wyzdrowieć i odzyskać siły przed powrotem do startów – napisała młoda Niemka na portalu społecznościowym.

Dahlmeier jest kolejną biathlonistką, która opuści inaugurację sezonu w Oestersund. Kilka tygodni temu ze startu w Szwecji zrezygnowała bowiem Gabriela Koukalova. Czeszka nadal odczuwa skutki kontuzji.

Źródło: Facebook

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.