Hokejowy Puchar Polski cieszy się dużym zainteresowaniem!

fot. Newspix.pl
fot. Newspix.pl

Od pięciu dni w Kraków Arenie trwa sprzedaż biletów na hokejowy Puchar Polski. Zainteresowanie biletami bardzo optymistycznie zaskoczyło organizatorów. Do sprzedaży włączony został sektor C, dzięki czemu w Kraków Arenie mecze obejrzeć będzie mógł komplet 15 tys. kibiców.

Wejściówki na portalu www.eventim.pl rozchodzą się w rekordowym tempie – najlepiej w Krakowie i Warszawie. Na półfinały pozostało około 600 biletów, a na mecz finałowy prawie 1800 wejściówek. W odpowiedzi na zapotrzebowanie organizatorzy włączyli do sprzedaży najwyższy sektor C, dzięki czemu zarówno mecze 27.12 jak i 28.12 będzie mógł obejrzeć w Kraków Arenie komplet 15.000 widzów.
W rankingu sprzedaży biletów w serwisie www.eventim.pl Puchar Polski plasuje się obecnie na 2. miejscu, wyżej między innymi od koncertu Robbiego Williamsa.

-Czułem, że o frekwencję możemy być spokojni. Chęć oglądania hokeja w najlepszym krajowym wydaniu w nowoczesnych warunkach robi swoje – mówiłPrezes Dawid Chwałka. Dodaje, że strzałem w dziesiątkę okazało się ustalenie niewysokich cen biletów (10 i 15 zł). Do stolicy Małopolski w ostatni weekend tego roku wybierają się nie tylko grupy kibiców klubów uczestniczących w zmaganiach, ale także całe ich rodziny.

Bilety można nabyć tutaj
Punkty sprzedaży biletów dostępne są tutaj

Źródło: sport.interia.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.