Gregor Schlierenzauer zadowolony z treningów z Felderem

Pierwsze skoki w tym sezonie przygotowawczym mają już za sobą Austriacy. Z ostatnich treningów jest bardzo zadowolony sam Gregor Schlierenzauer.

Od kilku tygodni z reprezentacją Austrii w skokach narciarskich pracuje nowy szkoleniowiec, a mianowicie Andreas Felder. Austriacy mają już za sobą pierwsze skoki w tym sezonie przygotowawczym. Trening pod okiem nowego trenera chwali sobie zwłaszcza Gregor Schlierenzauer, który miał okazję, ostatnio na własną prośbę trenować bez pozostałych członków kadry z Felderem. – Jak na razie bardzo lubię treningi z Andim. Mówimy tym samym językiem, a także wiemy dokładnie, nad jakimi aspektami musimy popracować – powiedział w wywiadzie dla sporteport.biz 53-krotny zwycięzca Pucharu Świata. Podkreśla również, że nie może doczekać się kolejnych obozów treningowych, gdyż ma jeszcze wiele do poprawy w swoich skokach.

Ze współpracy jest także zadowolona druga strona. Andreas Felder przyznał, że praca z Schlierenzauerem idzie znacznie lepiej, niż się spodziewał. – Znam wiele utalentowanych osób, jak on i nie są to najprostsze postacie. Ale Gregor wykonuje wzorową pracę – skomentował trener reprezentacji Austrii dla sporteport.biz.

Źródło: sporteport.biz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.