Gregor Schlierenzauer nie próżnuje

DSC_0256

Gregor Schlierenzauer w maju nie próżnuje. Po występie w biegu Wings for Life, gdzie jego drużyna przekroczyła 1972 km i uplasowała się na 16-tym miejscu, Austriak wziął udział w obozie szkoleniowym reprezentacji skoczków.

Zgrupowanie odbyło się w Stanglwirt. Schlierenzauer wraz z kolegami, przechodzili przez testy fizyczne i sprawnościowe. Nie obyło się jednak bez bieżni i ćwiczeń na ergometrze. Skoczkowie doskonale wykorzystali czas, nie zabrakło treningów indywidualnych, meczu piłki nożnej jak i wycieczek rowerami górskimi.

Jak napisał Schlierenzauer na swojej stronie, aktualnie przebywa w Wiedniu, gdzie bierze udział w warsztatach Red Bulla. Następnie planuje powrót do domu i kilka serii szkoleniowych w Innsbrucku. Potem chwilowo oderwie się od treningów, gdyż w piątek tj.15 maja zaproszony jest na wesele. W sobotę austriacki skoczek weźmie udział w Life Ball. Jest to impreza charytatywna na rzecz osób chorujących na AIDS i tych, którzy są zarażeni wirusem HIV.

Jestem bardzo ciekawy co czeka mnie podczas tego weekendu – podsumowywuje swój wpis Austriak  i dodaje – Z pewnością Wam o tym opowiem.

Źródło: gregorschlierenzauer.at

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.