Forum Nordicum przyznało swoje nagrody

fot. Mateusz Król
fot. Mateusz Król

36. Forum Nordicum za nami. Tym razem dziennikarze specjalizujący się w narciarstwie klasycznym gościli w Szklarskiej Porębie. W trakcie spotkań wskazano m.in. najlepsze zawody PŚ w każdej dyscyplinie.

Co roczną tradycją jest głosowanie dziennikarzy zrzeszonych w Forum Nardicum, na najlepsze zawody w każdej dyscyplinie z narciarstwa klasycznego i biathlonu. W tym roku nie mogło być inaczej. Najlepszą imprezą w skokach narciarskich został Puchar Świata w Klingenthal. Organizatorzy odbierając nagrodę dziękowali i przyznali, że robią wszystko, aby w tym roku było jeszcze lepiej. W biegach narciarskich wyróżniono PŚ w Otepää a w kombinacji norweskiej Seefeld.

Bez zaskoczenia było przy wyłonieniu zwycięzcy w biathlonie. Najlepszymi zawodami 2014/2015 został wybrany Puchar Świata w Nowym Meście. Czescy organizatorzy nie kryli zadowolenia. Nadchodzącej zimy nie zobaczymy w tym miejscu zawodów w biathlonie, jednak powrócą one w sezonie 2016/2017. Tym razem w Novym Meście odbędzie się Puchar Świata w biegach narciarskich (23-24. stycznia 2016).

Szersza relacja z Forum Nordicum już jutro w naszym serwisie.

Źródło: Informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.