FlashScore – sporty zimowe na żywo

fot. Skirenn i Trysil / CC BY

fot. rom@nski photo / CC BY
fot. rom@nski photo / CC BY

W tym sezonie zimowym pragniemy polecić Wam darmową aplikację FlashScore.pl, dzięki której na żywo można śledzić poczynania sportowców zimowych, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Tej zimy ta aplikacja, to podstawa.

Darmowa aplikacja FlashScore.pl – wyniki na żywo na Androida i na iOS jest najłatwiejszym sposobem śledzenia wyników ulubionych dyscyplin zimowych. W aplikacji tej znajdziemy wyniki innych 28 dyscyplin sportowych i ponad 5000 rozgrywek. Jeśli chcecie być na bieżąco z a2015_11_28_12-46-31ktualnymi wynikami konkursów skoków, biegów narciarskich, biathlonu i innych, już teraz pobierzcie tę aplikację. Została ona zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwe i intuicyjne poruszanie się pomiędzy stronami. Dlatego w przeciwieństwie do innych takich aplikacji, bardzo szybko i bez problemów znajdziesz wyniki Twojej ulubionej dyscypliny lub aktualne klasyfikacje generalne Pucharów Świata.

Po uruchomieniu aplikacji, główna strona pojawia się po kilku sekundach. Następnie dostępne są wyniki dzisiejszych wydarzeń sportowych, które pogrupowane są dyscyplinami. Aby sprawdzić czy aplikacja FlashScore.pl – wyniki na żywo ma wszystko to, o czym mówi się w jej opisie (szybka aktualizacja wyników), przeprowadziliśmy mały test sprawdzający jak szybko aktualizowane są wyniki w porównaniu z innymi aplikacjami (Livescore, SofaScore and The Football App). Test został przeprowadzony na wybranych meczach najlepszych lig europejskich (Premier League, Primera Division, Bundesliga, Serie A). Wynik był lepszy niż się spodziewaliśmy. W prawie wszystkich meczach aplikacja FlashScore.pl – wyniki na żywo była szybsza w aktualizowaniu wyników od wszystkich wyżej wymienionych aplikacji. Jeżeli wiec szukasz jednego powodu, dla którego pobrać FlashScore, oto on.

Twórcy aplikacji FlashScore.pl – wyniki na żywo wykonali kawał dobrej roboty. Trudno było znaleźć jedną rzecz, która by się nam nie podobała. Przejrzysta grafika, wyraźne kolory, intuicyjna nawigacja i zapewnia wszystko, czego można oczekiwać od aplikacji z wynikami na żywo. Pod względem ilości dyscyplin sportowych, jakie obejmuje aplikacja FlashScore.pl – wyniki na żywo, nie znajdziesz innej aplikacji, która mogłaby się z nią równać. Gdzie indziej znajdziesz wyniki 28 dyscyplin sportowych w jednym miejscu? Aplikacja FlashScore.pl – wyniki na żywo o dostarcza informacje w formacie, który jest już dobrze znany ponad 40 milionom użytkowników strony internetowej FlashScore.pl. Jeśli tej zimy skorzystasz z tej nowinki, zapomnisz o przegapieniu jakiegokolwiek konkursu.

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.