FLASHMOB PARTY NA STADIONIE WIELKIEJ KROKWI!

wielkakrokiewZa dosłownie kilka już dni w Zakopanem rozpoczną się kolejne konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich. Co roku to najlepsze impreza w kalendarzu PŚ. Organizatorzy tym razem przygotowali kolejną niespodziankę.

Od kilku lat na Wielkiej Krokwi organizowana jest akcja Miś. Kibice zabierają ze sobą pluszaki i w odpowiednim momencie rzucają je na zeskok. Wszystkie podarki trafiają dla dzieci z domów dziecka. Pomysłodawcami akcji są członkowie grupy Crowd Supporters, którzy od ponad dekady zabawiają zakopiańską publikę. Tym razem do efektownych zabaw, czy tańców dołączyć ma nowa idea. Crowd Supporters zachęca kibiców do stworzenia przy refrenie Flashmob Party, największej świecącej flagi Polski w historii. Trzeba się jednak odpowiednio przygotować.  Jeśli macie bilet na trybunę C lub  A – przynosicie czerwoną opaskę/światło LED, jeśli macie bilety na trybunę D lub B – przynosicie opaskę/światło LED świecącą na biało. Kibice siedzący od strony budynku VIP, w zależności od strony, na której zasiądą, taki kolor światełka powinni ze sobą mieć: lewa strona patrząc na skocznię-białe, prawa-czerwone.

Bilety za zawody Pucharu Świata w Zakopanem prawie wszystkie sprzedane. Oznacza to, że każdego dnia na trybunach Wielkiej Krokwi polskich skoczków dopingować będzie ponad 22 tysiące kibiców! Nasza ekipa będzie oczywiście na miejscu. Liczymy na wielką zabawę i sporo sportowych emocji z sukcesem naszych sportowców.

Program zawodów

Źródło: Worldcup-zakopane.pl

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.