“Fizyki nie oszukam” – polscy skoczkowie po kolejnym nieudanym konkursie

fot. Sportsinwinter.pl

Za naszymi skoczkami kolejny nieudany konkurs. W niedzielnych zmaganiach w Ruce punkty zdołali wywalczyć jedynie Jakub Wolny oraz Piotr Żyła, którzy ukończyli zawody w trzeciej dziesiątce. Zobaczmy, jak nasi reprezentanci ocenili swoje skoki.

fot. Sportsinwinter.pl

Awansu do drugiej serii nie zdołał wywalczyć Kamil Stoch. Nasz wielki mistrz nie wiedział, co było tego przyczyną. – Skok wydawał mi się dobry, może był odrobinę spóźniony – przyznał Kamil. – Czułem energię z progu, wszystko wydawało mi się, że jest ok, natomiast fizyki nie oszukam – kontynuował trzykrotny mistrz olimpijski.

W lepszym nastroju opuszczał skocznię najlepszy dziś z Polaków, Jakub Wolny, który zajął 23 miejsce. – Plus jest taki, że skoki pozwalają w końcu chociaż trochę odlecieć – powiedział. Nasz skoczek nawiązał do nieudanego dla Polaków początku sezonu i wyraził nadzieję, że od teraz będzie lepiej. – Jak nie idzie, to w głowie pojawiają się ultradziwne myśli – nie ukrywał Wolny. – Nie jest dużo tych punktów, ale na pewno są one cenne – zaznaczył z delikatnym optymizmem. Nasi zawodnicy wrócą teraz do Polski i za tydzień wystąpią w Wiśle. – Dosyć długi ten wyjazd był, także cieszę się, że już wracamy – zakończył rozmowę Jakub.

Źródło: eurosport.tvn24.pl