FIS Cup w Zakopanem: Austriacy deklasują konkurencję

0

Za nami zmagania z cyklu FIS Cup w Zakopanem. W sobotnich zawodach konkurencję masowo zdeklasowali Austriacy, którzy obstawili wszystkie miejsca na podium. Najlepszy z Polaków okazał się .

Na pierwszym miejscu uplasował się Maximilian Steiner, zaś tuż za nim dwójka jego rodaków – Stefan Rainer i Josef Ritzer. Tuż poza podium miejsca zajęli Andrew Urlaub z USA i Słoweniec Kos Lovro. Pierwszą dziesiątkę uzupełnili: Espen Jacobsen, Niklas Bachlinger, Thomas Lackner, Rok Tarman i Jewhen Marusiak. Niestety, nie zobaczyliśmy tam żadnego z Polaków. Najlepszy z nich okazał się Jarosław Krzak, który ostatecznie zajął 13. pozycję.

Nasi rodacy w zmaganiach Zakopanych zaprezentowali się dosyć słabo, w większości tracąc szanse na dobre lokaty już w pierwszej serii. Również w drugiej serii nie mieli oni szczęścia. Awansowali do niej tylko Jarosław Krzak, Szczepan Kupczak i Arkadiusz Jojko.

Zawody w zimowej stolicy Tatr odbędą się także jutro, w niedzielę, o godzinie 10:30. Seria próbna zostanie rozegrana godzinę wcześniej.

Źródło: informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.