Fanklub Kamila Stocha zaprasza na wyjazd do Hinzenbach i Klingenthal

Finałowe zmagania tegorocznej FIS Grand Prix można obejrzeć na własne oczy bez większego wysiłku związanego z organizacją wyjazdu. Fanklub Kamila Stocha już dzisiaj zaprasza chętnych na wyjazd.

Polscy skoczkowie tego lata ponownie radzą sobie doskonale. W tylko jednym z wszystkich dotychczasowo rozegranych konkursach zabrakło reprezentanta naszego kraju na podium. Dawid Kubacki wciąż jest liderem LGP a Maciej Kot zajmuje drugie miejsce. Wiele zatem wskazuje na to, że jest szansa na zajęcie przynajmniej dwóch miejsc na podium klasyfikacji generalnej na zakończenie letniego sezonu. Dlatego właśnie warto udać się na finałowe zawody do Hinzenbach i Klingenthal.

Fanklub Kamila Stocha od wielu już lat organizuje wyjazdy na skoki. Zimą goszczą niemal na wszystkich arenach świata. Tradycją stały się także wyjazdy na konkursy wieńczące zmagania Letniej Grand Prix. Wiemy już, że w tym roku wspólnie z biurem podróży Sebastian Travel, fani wybiorą się ponownie do Austrii i Niemiec. Kibice Stocha wierzą, że ich idol bliżej zimy uporał się ze zmianą techniki. – W Hinzenbach i Klingenthal Kamil powinien prezentować już wyższą formę. Zresztą zazwyczaj tak bywa – mówi prezes Oficjalnego Fanklubu Kamila Stocha z Proszowic, Rafał Chmiela. Cena wyjazdu bez biletów to 500 zł / os. Kontakt z biurem podróży lub Fanklubem.

Źródło: Informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.