fot :ski.is

fot :ski.is
fot :ski.is

W dniu dzisiejszym odbył się trzeci dzień rywalizacji zawodników XIII Zimowego Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy Erzurum 2017. Odbyły się zawody w łyżwiarstwie szybkim oraz treningi mężczyzn i pań w skokach narciarskich.

W łyżwiarstwie szybkim kobiety rywalizowały na dystansie 1500 metrów, najlepiej spisała się Rosjanka Vera Rasskazova. W zawodach udział wzięły dwie Polki, Patrycja Markiewicz zajęła czwarte miejsce a Kamila Stormowska była szósta. Jeśli chodzi o mężczyzn na dystansie 1500 metrów najlepiej spisał się Peter Murphy, a jedyny z reprezentantów Polski Krystian Giszka sklasyfikowany został na czwartej pozycji. Niestety, sztafeta mieszana na 3000 metrów została odwołana.

Pełne wyniki kobiet

Pełne wyniki mężczyzn

Odbyły się również trzy serie treningowe kobiet i mężczyzn na obiekcie HS-109 poprzedzające czwartkowy konkurs drużynowy i piątkowe zawody mikstów. Najlepiej zaprezentowali się Timi Zajc, Jonathan Learoyd oraz Nika Kriznar.

Pełne wyniki treningu kobiet

Pełne wyniki treningu mężczyzn

Już jutro na godzinę 11:30 zaplanowany został początek pierwszej serii konkursu drużynowego mężczyzn. O tej samej porze w piątek odbędzie się konkurs mikstów.

Źródło: weyof2017.sportresult.com

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.