Jewgienij Klimow po zwycięstwie w klasyfikacji LGP: Zamierzam zrobić jeszcze większy postęp

0

Jewgienij Klimow dołączył do grona triumfatorów klasyfikacji Letniej Grand Prix w skokach narciarskich. Sprawdź, co powiedział po swoim historycznym zwycięstwie. 

Jewgienij Klimow okazał się tegorocznym zwycięzcą całego cyklu Letniego Grand Prix w 2018 roku. Jak podkreślił w wywiadzie ma to dla niego ogromne znaczenie. – Zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Letniego Grand Prix jest dla mnie bardzo ważne. Jest to dobre przygotowanie do dalszej walki o wysokie lokaty podczas sezonu zimowego – powiedział Jewgienij Klimow podczas konferencji prasowej w Klingenthal. Reprezentant Rosji dodał również, że nie zamierza się poddać w walce o wysokie lokaty w zimie. – Aktualnie jestem z siebie zadowolony, ale zamierzam zrobić jeszcze większy postęp – dodał.

Jednak zawody letnie nie są najważniejsze w skokach narciarskich. Przygotowania zawodników są nastawione głównie na te zimowe zmagania. – Przechodzę dokładnie przez tą samą drogę treningową. Latem i zimą mam wiele do zrobienia, jednak to zima jest moim głównym celem – powiedział Klimow. – Teraz współpracuję również z psychologiem, co jest bardzo pomocne – zakończył Rosjanin.

Źródło: informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.