Eva Logar zakończyła karierę

fot. Ailura via Wikimedia Commons / CC BY SA

fot. Ailura via Wikimedia Commons / CC BY SA

Eva Logar, 26-letnia skoczkini narciarska ze Słowenii, postanowiła zakończyć swoją zawodową karierę. O decyzji zawodniczki poinformował Słoweński Związek Narciarski. 

Eva Logar, mimo młodego wieku, ma za sobą wiele lat startów. Słowenka zadebiutowała w zawodach w 2003 roku, ale na pierwszy sukces przyszło jej czekać do 2006 roku, kiedy podczas mistrzostwa świata juniorów w Kranju zajęła siódme miejsce.

W 2011 roku Logar wystąpiła na mistrzostwach świata seniorów w Oslo i od razu osiągnęła świetny wynik. Słowenka zajęła w stolicy Norwegii czwarte miejsce, a do brązowego medalu straciła 13,6 pkt. Skoczkini z Lublany startowała także podczas mistrzostw świata w Val Di Fiemme i Libercu, ale zajmowała tam odległe lokaty. Logar znalazła się także w składzie reprezentacji Słowenii na igrzyska olimpijskie w Soczi. W konkursie indywidualnym zajęła 27. miejsce.

Skoczkini ze Słowenii nigdy nie stanęła na podium zawodów Pucharu Świata. W ubiegłym sezonie, ostatnim w karierze, Logar zgromadziła 57 punktów i została sklasyfikowana na 37. miejscu w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Źródło: Facebook/sloski.si

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.