Espen Bjervig nowym szefem marketingu norweskich biegów narciarskich

fot. langrenn.com
fot. langrenn.com

Espen Bjervig, były biegacz narciarski, został mianowany nowym szefem administracji i marketingu norweskich biegów narciarskich.

Do tej pory Espen Bjervig pracował w norweskiej federacji jako kierownik działu marketingu i sprzedaży. Teraz przejął cały dział narciarstwa biegowego. Jak mówi szef komisji norweskich biegów narciarskich Torbjorn Skogstad, Espen posiada do tej pracy kwalifikacje, ma doświadczenie zarówno w sporcie jak i marketingu. Dlatego norweska federacja przekonana jest, że to właściwy wybór. Jego głównym zadaniem będzie prowadzenie administracji norweskich biegów oraz dalszy rozwój potencjału komercyjnego. Swoją pracę Bjervig ma rozpocząć 1 maja.

Espen Bjervig, to 43-letni były biegacz narciarski, który w 1999 roku razem z kolegami z drużyny, zdobył srebrny medal Mistrzostw Świata w narciarstwie klasycznym, w Ramsau. Oprócz medalu wywalczonego w sztafecie, jego największymi osiągnięciami są miejsca na podium zawodów Pucharu Świata oraz jedno zwycięstwo w zawodach tej rangi.

źródło: fis-ski.com 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.