Ekipa z Sankt Petersburga mistrzem Rosji w konkursie mieszanym

denis kornilovDrugim akordem rozgrywanych w Czajkowskim mistrzostw Rosji był konkurs mieszany, który odbył się dziś na skoczni normalnej. Bezkonkurencyjna okazała się w nim ekipa z Sankt Petersburga.

W skład zwycięskiej ekipy weszli: Maria Jakowlewa, Aleksiej Romaszov, Sofia Tichonowa i Vładysłav Bojarincew, który był dziś najmocniejszym punktem swojej ekipy po nieudanym wczorajszy konkursie indywidualnym. W swoich próbach uzyskał 97,5 m i 94 m. Cała drużyna uzyskała łącznie 825,5 pkt.

Srebrny medal wywalczyła drużyna z Niżnego Nowogrodu, którą reprezentowali: Natalia Sołowiowa, Michail Maksimoczkin, Maria Zotowa oraz wczorajszy mistrz Rosji z konkursu indywidualnego, Denis Korniłow, który w swoich próbach uzyskał 96 m i 97,5 m. Srebrna ekipa wywalczyła 766,5 pkt.

Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy i zawodniczki pierwszej drużyny z Permu: Glafira Noskowa, Artem Utew, Anastazja Gładyszewa i najlepszy w tej ekipie, Igor Usaczew (91,5 m i 92,5 m.). Trzeci zespół uzbierał 740,5 pkt.

Źródło: www.skijumpingrus.ru

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.