Echa Kuusamo, czyli wpisy sportowców na portalach społecznościowych

fot. upload.wikimedia.org

fot. upload.wikimedia.org
fot. upload.wikimedia.org

Zawody inaugurujące cykl Pucharu Świata w skokach narciarskich są już za nami. Jednak my pozostajemy jeszcze na chwilę w Kuusamo, gdyż podsumujemy wpisy zawodników, które umieścili na swoich portalach społecznościowych.

Maciej Kot na swoim facebookowym profilu zreasumował całe zawody inauguracyjne w Ruce. -To był udany weekend w Kuusamo. Jest niedosyt, bo znowu podium było bardzo blisko. Ale spokojnie, przed nami jeszcze wiele konkursów. W tym sporcie trzeba mieć szczęście, a dziś go zabrakło. To lekcja cierpliwości i pokory- napisał Kot.

Manuel Fettner, który podczas wczorajszego konkursu zajął trzecią lokatę, na swoim instagramie podziękował wszystkim trzymającym za niego kciuki. Podkreślił również, że jest zadowolony ze swoich wyników.

Powracający po kontuzji i kilkumiesięcznej przerwie od skoków – Severin Freund podzielił się swoimi wrażeniami po otrzymaniu koszulki lidera cyklu. -Co za wspaniałe uczucie być ponownie na szczycie. Mogłem jedynie marzyć o takim powrocie- napisał na swoim instagramie. Również jego kolega z kadry, czyli Andreas Wellinger na instagramie, pogratulował mu wspaniałego rozpoczęcia sezonu.

Stefan Kraft zaliczył konkursy w Kuusamo do udanych. -Powrót do startów z dwoma wynikami w pierwszej dziesiątce- podsumował na facebooku.

Kolejnym zawodnikiem, który podzielił się z fanami, swoimi odczuciami jest Peter Prevc. -To był udany początek sezonu. Pomimo upadku w serii finałowej oraz młodszego brata na pierwszym miejscu. Brawo Domen- napisał na instagramie.

Taku Takeuchi w sobotę został zdyskwalifikowany za nieprzepisowy kombinezon. -Skoki nie były najgorsze, ale miałem problem z kombinezonem. Następny przystanek Klinghental- opisał na swoim instagramie.

Mackenzie Boyd-Clowes na twitterze przypomniał, że wcześniejsze sprawdzenie stroju jest bardzo ważne. – Dziękuje Ruka Nordic za wspaniałe zawody. Miło jest również zobaczyć nowe twarze w pierwszej dziesiątce- napisał Boyd-Clowes.

Również Alexander Stockl na facebooku wypisał swoje wrażenia. -Opuszczamy Kuusamo wraz z mieszanymi emocjami. Zawodnicy pokazali kilka dobrych skoków. Gratuluję podium Danielowi Andre Tande. Reszta drużyny ma jeszcze trochę do poprawy, ale jestem pozytywnych myśli- skomentował Stockl.

Źródło: Facebook/Instagram/Twitter

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.