Dziś Audycja Stylem Klasycznym z Maciejem Maciusiakiem

12042758_958864770826838_1077427966180820455_nZapraszamy wszystkich na kolejne wydanie Audycji Stylem Klasycznym, której gościem specjalnym będzie trener kadry B skoczków narciarskich – Maciej Maciusiak.

Dwa wydania Audycji Stylem Klasycznym za nami. Sezon zimowy w narciarstwie klasycznym i biathlonie zbliża się co nie miara. Do kolejnego odcinka udało nam się zaprosić Macieja Maciusiaka. Grupa prowadzona przez tego trenera, latem osiągała fantastyczne wyniki. Młodsi kibice mogą jednak nie pamiętać, że Maciusiak był kiedyś skoczkiem narciarskim. Jego kariera zakończyła się dość nagle. Warto zatem posłuchać rozmowy w Audycji Stylem Klasycznym o 20:00.

W panelu dyskusyjnym z Agnieszką Białek i Michałem Kardynałem porozmawiamy o Justynie Kowalczyk i jej ostatnich słowach w felietonie, szansach w Tour de Ski oraz najważniejszych imprezach w przyszłym sezonie skoków. Powiemy także o pewności siebie trenerów i naszych skoczków oraz wrócimy do słów, które padały podczas konferencji w Krakowie. Pamiętajcie, już dziś o 20:00, pod tym LINKIEM.

Zapraszamy!

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.