Dzień Sportów Zimowych – Pytania konkursowe

piotr-zyla-rozbiegWszystkie materiały przygotowane przez nas na Dzień Sportów Zimowych zostały już opublikowane na naszej stronie. Czas na to, na co najbardziej oczekiwaliście.

Cztery lata istnienia naszej strony minęły szybko, bo owiane były licznymi sukcesami naszych sportowców. Zaczynaliśmy skromnie. Dzisiaj odwiedzają nas tysiące czytelników, których szanujemy i podziwiamy. Nieraz musicie mieć do nas nieziemską cierpliwość, ale właśnie ta cząstka ludzka, która skłania nas do błędów, od lat pokazuje Wam nas w odpowiednim świetle. Wszystkich nas łączy jedno. Ogromne uwielbienie dla sportów zimowych. Dla nas najlepszym prezentem jest dzisiaj zwycięstwo polskich skoczków w konkursie drużynowym. Wy o zwycięstwo musicie jeszcze zawalczyć. Zatem…

OTO PYTANIA KONKURSOWE!

Na Wasze odpowiedzi czekamy do jutra (04.12.2016), godzina 21:00. Wyniki ogłosimy w najbliższy wtorek. Pamiętajcie! Piętnaście biletów do rozdania! W konkursie udział mogą brać tylko osoby, które lubią nasz profil na Facebooku i odpowiedzą na wszystkie pytania konkursowe.

Partnerzy Dnia Sportów Zimowych:

logorg-button

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.