Fot. Ola Grombik
Fot. Ola Grombik

Polski Związek Narciarski poinformował, że w Mistrzostwach Polski w Wiśle weźmie udział czołówka skoczków i kombinatorów norweskich w naszym kraju. Organizatorzy przewidzieli także niespodziankę dla kibiców.

Już w najbliższą sobotę ruszą letnie Mistrzostwa Polski w Wiśle. W szranki staną najpierw skoczkowie, którzy o 18:30 zmierzą się w kalifikacjach a półtorej godziny później rozpocznie się pierwsza seria. Wejściówki będzie można nabyć bezpośrednio pod skocznią. Tytułu na dużej skoczni będzie bronił Kamil Stoch. Organizatorzy zawodów nie przestają zaskakiwać. Po wyłonieniu mistrza Polski zostanie zorganizowana dyskoteka dla kibiców. Wstęp gratis!

Następnego dnia do rywalizacji staną kombinatorzy norwescy. Na 9:30 zaplanowano serię próbną skoków, a 45 minut później serię ocenianą. Bieg do kombinacji odbędzie się na trasie Wisła Jonidło o godzinie 13:00. Tytułu bronić będzie Paweł Słowiok, którzy przed rokiem był lepszy od Mateusza Wantuloka i Szczepana Kupczaka. W Wiśle będzie dwóch naszych reporterów. Spodziewajcie się zatem szeregu relacji oraz materiałów foto i wideo.

Źródło: Polski Związek Narciarski (pzn.pl)

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.