Dodatkowe karnety na LGP w Wiśle!

fot. PZN
fot. PZN

Organizatorzy letnich konkursów skoków narciarskich w Wiśle przez ogromne zainteresowanie zawodami postanowili wprowadzić do sprzedaży dodatkową pulę biletów (dwudniowych karnetów). Pozwalają one na obejrzenie zarówno zmagań drużynowych jak i indywidualnych w konkurencyjnej cenie.

Już pod koniec lipca najlepsi skoczkowie świata zainaugurują nadchodzący sezon LGP na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. 30 lipca (czwartek) o godzinie 18:00 rozegrane zostaną kwalifikacje, następnego dnia będziemy świadkami pierwszych w tym sezonie zmagań drużynowych, a w sobotę (1 sierpnia) rozegrany zostanie konkurs indywidualny. Oba konkursy (piątkowy i sobotni) odbędą się o godzinie 20:15. Organizatorzy FIS Grand Prix w Wiśle na każdy dzień zawodów przygotowali po 4690 miejsc. Zostanie również przygotowana nowa siedząca trybuna A7, którą można znaleźć na miejscu sektora B2 i starej trybuny A7.

Największą niespodzianką dla wszystkich kibiców skoków narciarskich od organizatorów jest 500 dwudniowych karnetów, pozwalających na dopingowanie swoich faworytów zarówno na konkursie drużynowym jak i indywidualnym. Karnety te nie są imienne. Można je nabyć wyłącznie za pomocą sklepu internetowego kupbilet.pl


Ceny karnetów 31.07.15 – 01.08.15 (obejmujących konkurs indywidualny i drużynowy):

B1 –  60 zł
A1, A2, A3, A4, A7 – 100 zł
A5, A6 – 140 zł

Ceny biletów standardowych:

30 lipca (czwartek) – treningi i kwalifikacje

sektor B1 – 10 zł
sektory A1, A2, A3, A4 – 20 zł

31 lipca (piątek) – konkurs drużynowy i 1 sierpnia (sobota) – konkurs indywidualny
sektor B1 – 40 zł
sektory A1, A2, A3, A4, A7 – 60 zł
sektory A5, A6 – 80 zł

Przypominamy iż na każdy dzień zawodów obowiązuje OSOBNY BILET !

Sprzedaż biletów prowadzą internetowy portal kupbilet.pl oraz sklep „Wiślaczek” usytuowany obok budynku Poczty w Wiśle (Plac Hoffa 2).

Więcej informacji na oficjalnej stronie FIS Grand Prix Wisła 2015 wisla-malinka.com

Źródło: Alicja Kosman / PZN

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.