Dodatkowa komunikacja dla kibiców podczas LGP w Wiśle

wisla-trybuny

Pojawiły się dobre informacje dla kibiców wybierających się do Wisły na konkursy Letniej Grand Prix. Zostanie uruchomiony dodatkowy transport autobusowy na skocznie i z powrotem. 

Jak podaje Polski Związek Narciarski, w dniach 22-23 lipca 2016 roku zostanie uruchomiony dodatkowy transport dowożący kibiców na zawody oraz po zawodach do centrum Wisły. Komunikacja regularna na liniach do Wisły Czarne i Wisły Malinka prowadzona będzie zgodnie z rozkładem jazdy podanym na tablicach przystankowych. Autobusy będą kursować w zależności od potrzeb, mniej więcej co 2o minut od 12:30 – 14:30, a w drogę powrotną nie później niż 30 minut od zakończenia zawodów.

– miejsce odjazdu na skocznię do Nowej Osady skrzyżowanie: przystanek przy cukierni i aptece koło Placu Hoffa oraz przystanek ul. Olimpijska,
– miejsce odjazdu ze skoczni do Wisły – ul. Kolejowa, skrzyżowanie Nowa Osada, przystanek na drodze z Czarnego.

Przewóz kibiców w ramach dodatkowego transportu odbywa się na zasadzie zakupu biletu w autobusie. Koszt biletu w dwie strony wynosi 7 zł, jest również możliwość zakupu biletu tylko w stronę powrotną, którego koszt wynosi 4 zł.

Źródło: pzn.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.