Dbają o kibiców! Specjalny pociąg podczas FIS Grand Prix Wisła 2014!

foto: Alicja Kosman / PZN

Zgodnie z utartą już tradycją w Wiśle dla kibiców zgotowano świetne udogodnienie. Koleje Śląskie przygotowały specjalne pociągi na zawody FIS Grand Prix w Wiśle. Kibice za okazaniem biletu na tę imprezę będą mogli specjalnym pociągiem bezpłatnie przyjechać na do Wisły i z niej wrócić.

Zarówno w dniu konkursu drużynowego (25 lipca) jak i indywidualnego (26 lipca) Koleje Śląskie uruchomią specjalny pociąg do Wisły. Za okazaniem biletu na zawody FIS Grand Prix Wisła 2014 podróż w obie strony będzie bezpłatna. Specjalny pociąg wyruszy z Gliwic i podróż zakończy na stacji Wisła Uzdrowisko. – Godziny przyjazdu i odjazdu pociągu zostały tak ułożone, by kibice mogli skorzystać ze wszystkich atrakcji, jakie w tym czasie oferuje Wisła. W sobotę specjalny pociąg przyjedzie do miasta ok. godziny 14:17. Zanim kibice i turyści udadzą się na skocznię, będą mieli okazję zobaczyć korowodów rozpoczynający 51. Tydzień Kultury Beskidzkiej. Godzina odjazdu pociągu w stronę Gliwic tego dnia została zaplanowana na godz. 22:20 – z myślą o osobach, które w drodze ze skoczni na stację PKP będą chciały odwiedzić centrum Wisły i zobaczyć wieczorne koncerty w amfiteatrze – informuje Katarzyna Koczwara, szefowa Biura Prasowego zawodów FIS Grand Prix Wisła 2014

Niebawem przekażemy szczegóły dotyczące komunikacji autobusowej na skocznię im. Adama Małysza w czasie organizacji zawodów FIS Grand Prix Wisła 2014. Już dziś możemy powiedzieć, że, podobnie jak podczas zimowego Pucharu Świata, zadania tego podjęła się wiślańska firma Wispol.

Przypominamy, że podobna sytuacja miała miejsce podczas ubiegłorocznych zawodów letnich i tegorocznego Pucharu Świata. Trzeba zatem pochwalić organizatorów konkursu i Koleje Śląskie, bo dzięki takim akcjom zdecydowanie łatwiej zachęcić ludzi do przybycia pod skocznie i budować genialną atmosferę.

Pełny rozkład jazdy

Źródło: Alicja Kosman / PZN

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.