Dawid Kubacki zabrał głos ws. stanu zdrowia żony. “Dziękuję za wyrazy wsparcia”

Screen: Eurosport / Instagram

Dawid Kubacki przekazał najnowsze wieści w sprawie stanu zdrowia żony. – Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp – napisał brązowy medalista mistrzostw świata w Planicy. 

Screen: Eurosport / Instagram

Dawid Kubacki nie wystartuje już w zawodach Pucharu Świata w tym sezonie. Zawodnik przekazał kilka dni temu za pośrednictwem mediów społecznościowych, że powodem takiej decyzji jest choroba żony – Marty.

Dobre wieści od Dawida Kubackiego

– Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z powodów kardiologicznych. Jej stan jest ciężki. Lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach. To silna dziewczyna. Wiem, że będzie walczyła – napisał w poniedziałek na Instagramie.

Od tamtego czasu niemal cały Polska i sportowy świat ściskał kciuki za szybki powrót do zdrowia Marty Kubackiej. I chociaż wiele osób prosiło o uszanowanie prywatności, polskie media w większości nie potrafiły tego uczynić. Seria publikacji na temat małżeństwa Kubackich przyprawiała o dreszcze. Oby po tym, co Kubacki dziś opublikował na Instagramie, szukający sensacji dziennikarze zaprzestali swojej praktyki.

Oto treść posta Dawida Kubackiego:

Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dawid Kubacki (@dawid.kubacki.official)

 

Źródło: Instagram / Sportsinwinter.pl

Mateusz Król
Obserwuj