Darja Domraczewa kończy karierę

fot. AFP

Złe wieści napływają do nas od jednego ze znanych rosyjskich komentatorów biathlonu. Dmitrij Guberniew poinformował na swoim profilu społecznościowym, że Darja Domraczewa kończy karierę. 

Na godzinę piętnastą zaplanowano konferencję prasową Darji Domraczewej. Białorusinka ma na niej oficjalnie ogłosić, co dalej z jej sportową karierą. Wszystko wskazuje jednak na to, że mistrzyni biathlonu postanowi zakończyć przygodę z tą dyscypliną. Tak wynika ze zdjęcia i opisu, jakie pojawiło się na profilu znanego rosyjskiego komentatora Dmitrija Guberniewa. – A jednak Dasza Domraczewa opuszcza wielki sport. Jedyna czterokrotna mistrzyni olimpijska na świecie. Dziękuję Dasza – napisał komentator.

EDIT:

Informacje zostały potwierdzone. Darja Domraczewa kończy sportową karierę. Poszła tym samym w ślady swojego męża Ole Einara Bjoerndalena, który koniec przygody z biathlonem ogłosił w kwietniu. Białoruski biathlon wcześniej został pozbawiony innej znakomitej zawodniczki, czyli Skardino. – To jest przemyślana decyzja. Czas w wielkim sporcie jest nie do zapomnienia, ale myślę, że w tym momencie, to odpowiednia decyzja – powiedziała Domraczewa.

Źródło: naviny.by

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.