Daniela Iraschko-Stolz po operacji nosa

fot: alchetron.com

fot;alchetron.com

Daniela Iraschko-Stolz, który podczas ostatnich mistrzostw świata w Seefeld wywalczyła brązowy medal, przeszła kolejny w swojej karierze zabieg. Tym razem nie było jednak problemów z nogami. Austriaczka poddała się zabiegowi nosa.

Jedna z najpopularniejszych zawodniczek w skokach narciarskich znów musiała poddać się operacji. Daniela Iraschko-Stolz w minionym sezonie podczas zawodów Pucharu Świata w Lillehammer doznała upadku i w efekcie doznała kontuzji… nosa.  Na szczęście nie była to przeszkoda w starcie podczas mistrzostw świata w Seefeld. Austriaczka wyjechała z czempionaty z trzema medalami. Dwa srebrne zdobyte w drużynowych rywalizacjach i brąz wywalczony indywidualnie.

Zabieg nosa przeszedł pomyślnie, o czym Iraschko-Stolz w żartobliwym tonie poinformowała na instagramie. – Nieprawdopodobne! Obudziłam się po operacji, a z lewej czy prawej strony łóżka nie było kul. Nie było ich też nad czy pod łóżkiem – napisała. Dwukrotnej zdobywczyni kryształowej kuli życzymy szybkiego powrotu do domu i owocnych treningów.

Źródło: Instagram/Informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.