Czeska biathlonistka nagrała singla

Deutschland 08. Januar 2014: Weltcup - Biathlon - Staffel Damen - Ruhpolding 2014. Bild: Gabriela Soukalova, CZE # Foto:Sport Moments/Bietau #
Foto:Sport Moments/Bietau

Czeska biathlonistka Gabriela Soukalova wydała piosenkę wspierającą w walce z chorobami nowotworowymi. Dwukrotna wicemistrzyni olimpijska w biathlonie z Soczi przyznaje, że nagranie tego singla jest spełnieniem jej marzeń.

Do nagrania piosenki zainspirował ją przyjaciel Petr Koukal, który walczy z chorobą nowotworową. Akcja społeczna ma na celu zachęcenie mężczyzn do profilaktycznych badań.

– My, kobiety od najmłodszych lat rozmawiamy z mamami o zdrowiu. Dzięki temu rozumiemy, jak ważne jest profilaktyka, szczególnie w przypadku nowotworów. Mężczyźni często zaniedbują te sprawy – powiedziała 26-letnia Czeszka.

Śpiewanie jest nieodłącznym hobby młodej Czeszki. Zdolna biathlonistka już nie jeden raz wykonywała utwory innych wykonawców np: podczas otwarcia mistrzostw świata w biathlonie czy uroczystościach wręczenia nagród dla najlepszych sportowców roku.

Tutaj możecie posłuchać piosenki

Źródło: sportowefakty.wp.pl

1 thought on “Czeska biathlonistka nagrała singla

  1. Nie ‘przyjaciel’ ale chłopak. Po czesku słówko přítel oznacza przyjaciela ale również chłopaka.
    Zdaję sobie sprawę, że to tekst z innego źródła ale tak o informuję na przyszłość 🙂 Swego czasu Gabina ze swoim Petrem mieli też sesję bez ciuchów w ramach akcji.
    Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.