Co zbiera Justyna Kowalczyk? – Rozwiązanie konkursu!

Późny wieczór i być może chociaż małe emocje związane z naszym konkursem. Mamy dla Was prawidłowe odpowiedzi na nasze pytania. Przez kilka dni mieliście szansę na wygranie książki Adam Małysz – Moje życie oraz autografów Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i małej niespodzianki. Nadesłaliście sporo odpowiedzi, ale nie wszyscy spełnili wymagania zabawy. Oto prawidłowe odpowiedzi:

1. Co kolekcjonuje Justyna Kowalczyk?

– Oczywiście chodziło o Osiołki.

2. W wywiadzie dla Zimowego spojrzenia na świat podczas konferencji prasowej PZN podsumowującej sezon 2013/2014 Apoloniusz Tajner powiedział, że w pewnym miejscu w Polsce brakuje ludzi, aby skoki mogły się rozwinąć. Gdzie dokładnie? (województwo)

– Wypowiedź prezesa dotyczyła Dolnego Śląska.

3. Jakie państwa uplasowały się w pierwszej trójce klasyfikacji medalowej Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Sochi 2014. Podaj kraje według zajętych miejsc plus liczbę zdobytych złotych medali.

1. Rosja (13)

2. Norwegia (11)

3. Kanada (10)

4. Czyje to słowa?

„I wyprzedza Ammann Neumayera o 0,8 sekundy… yyy… metra… yyy… punktu! Przepraszam to z wrażenia, że zobaczyłem Janne Ahonena.”

– Jest to komentarz Włodzimierza Szaranowicza.

Gratulujemy wszystkim trafnych odpowiedzi. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową w ciągu jednej doby. Nagrodą niespodzianką jest autograf… Toma Hilde! Życzymy dobrej nocy!

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.