Cierpliwy Stefan Hula wie nad czym ma pracować przed zimą

Stefan Hula

Stefan Hula zakwalifikował się do niedzielnego konkursu indywidualnego Letniego Grand Prix w Zakopanem na 30. miejscu. Nasz 32-letni zawodnik skoczył na odległość 125 m. 

Jak powiedział Hula, jego dzisiejsze skoki nie były takie, jakie aktualnie oddaje na zgrupowaniach. Skoczek zdaje sobie jednak sprawę z tego, nad czym ma pracować przed sezonem zimowym. Stefan Hula zawiódł podczas LGP w Wiśle, gdzie nie zakwalifikował się do konkursu. – W kwalifikacjach moja głowa nie pracowała, jak należy, a na treningach moje skoki były bardzo dobre. Aktualnie ciężko mi powiedzieć, czy moja dyspozycja jest teraz lepsza niż na zawodach w Wiśle. Patrząc na to, jak skaczę na treningach, to jeszcze trochę mi brakuje do dobrej dyspozycji. Staram się, aby moje skoki wyglądały podobnie w zawodach – tłumaczył Stefan.

Na koniec nasz skoczek potwierdził, że kadra A jest aktualnie w ciężkim treningu, który ma przynieść zamierzone efekty podczas sezonu zimowego.

Z Zakopanego dla Sportsinwinter.pl,                                                                                                                            Franciszek Damboń

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.