Cene Prevc: Robimy dobrą pracę

Cene Prevc
fot. Aneta Gąska

Podczas wczorajszego konkursu Pucharu Kontynentalnego w Wiśle, nasza redaktorka Aneta miała okazję porozmawiać ze Słoweńskimi zawodnikami. Jaka Hvala, który zajął 13. miejsce nie był do końca zadowolony ze swojej postawy. – Nie jest pewny, co  myśleć – mówił o swoich próbach Hvala. – Skok w drugiej rundzie był zdecydowanie lepszy niż w pierwszej, ale czeka mnie jeszcze dużo pracy przed zimą. 

Zapytany o warunki na skoczni powiedział: – Nie uważam, że było ciężko skakać. Konkurs był sprawiedliwy, bo nie było mocnego wiatru. Jaka zauważył też, że w Polsce jest spore zainteresowanie skokami. – Na skoczni zawsze jest bardzo dużo fanów – zakończył.

Zwycięzca konkursu Cene Prevc tryskał radością, ale nie uważa, że wygrywanie w Wiśle jest już rodzinną tradycją: – Nie możemy z Peterem powiedzieć, że to nasza nowa tradycja – tłumaczył skoczek. – Robimy po prostu dobrą pracę, a nasze rezultaty to pokazują. Cene przyznał, co jego starszy brat mówił mu o skoczni w Wiśle. – Powiedział, że to świetny obiekt, na którym można polatać. Wczorajsze zwycięstwo pozwoliło młodemu Słoweńcowi objąć prowadzenia w klasyfikacji generalnej LPK. Czy uda mu się je dotrzymać do końca sezonu letniego?

źródło: informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.