Severin FreundWedług londyńskich Bukmacherów – zdobywcą kryształowej kuli w skokach narciarskich w sezonie 2014/2015 zostanie Severin Freund! Dopiero na drugim miejscu typowany jest dwukrotny Mistrz Olimpijski – Kamil Stoch. Na trzecim miejscu znalazł się Słoweniec Peter Prevc.

Jeśli ktoś zdecyduje się postawić funta na zwycięstwo Severina Freunda może wygrać cztery funty. Przypomnijmy, że Severin Freund w poprzednim sezonie był trzecim zawodnikiem cyklu. Kurs na Kamila Stocha wynosi: 4,5:1, a na Petera Prevca: 5:1.

Na kolejnych miejscach uplasowali się: Gregor Schlierenzauer – 7,5:1, Anders Bardal – 8:1 oraz łamiący wszelkie stereotypy Noriaki Kasai – 15:1.

Kolejnym Polakiem w zestawieniu jest Piotr Żyła. Zajmuje on piętnaste miejsce. Za każdego funta postawionego na skoczka z Wisły w przypadku jego wygranej można zgarnąć 101 funtów!

Już dziś o godz. 18:00 inauguracja Pucharu Świata w skokach narciarskich! Kwalifikacje do konkursu w Klingental będzie można obejrzeć w TVP Info i Eurosporcie.

Źródło: eurosport.onet.pl

Mateusz Król
Obserwuj

1 thought on “Bukmacherzy stawiają na Freunda!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.