Bilety na Puchar Świata w Zakopanem już dostępne!

0

Wielka Krokiew zima

Mamy bardzo dobrą informacje dl kibiców na temat biletów na Puchar Świata w Zakopanem. Właśnie ruszyła ich sprzedaż, a ceny nieznacznie różnią się od minionego sezonu.

Organizatorzy zawodów z cyklu Pucharu Świata w Wiśle i Zakopanem podkręcają atmosfere. W beskidzkim mieście bilety na styczniowe zawody były już dostępne w trakcie FIS Grand Prix w skokach narciarskich, które odbyły się w lipcu. Więcej na ten temat znajdziecie pod tym linkiem. Dzisiaj ruszyła sprzedaż na Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Bilety, tradycyjnie jak co roku rozprowadzane są przez biuro Tour&Travel Poland. Wejściówki można kupować za pośrednictwem ich strony internetowej, która dostępna jest pod adresem: sklep.ttpoland.eu.

Zawody rozpoczną się w piątek – 20.01.2016 r., kwalifikacjami do niedzielnego konkursu indywidualnego. Koszt wejściówek na to wydarzenie wyniesie 30 zł w przypadku biletu normalnego i 20 zł bilet ulgowy. W sobotę i niedziele (21.01.2016 – 22.01.2016 r.) odbędą się konkursy właściwe. Bilety na sektory A i B są dostępne w cenie 70 zł, sektory C i D na dole skoczni kosztują 60 zł – są to miejsca stojące. Jeżeli ktoś chciałby zasiąść pod Wielką Krokwią musi się liczyć z większymi wydatkami. Bilet na sektor T na jeden dzień zawodów kosztuje 200 zł, a sektor PREMIUM z ceteringiem aż 400 zł od osoby. Poniżej prezentujemy mapę skoczni z podziałem na sektory:

Źródło: sklep.ttpoland.eu
Źródło: sklep.ttpoland.eu

Przypomnijmy, że aktualnie na terenie Wielkiej Krokwi trwa remont. Wykonawca ma czas do początku grudnia na wykonanie wszystkich zapisanym w kontrakcie prac, inaczej skocznia nie dostanie homologacji na styczniowe zawody Pucharu Świata. Więcej o tym temacie można przeczytać pod tym linkiem.

Źródło: sklep.ttpoland.eu, Informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.