Bilety na PŚ w Zakopanem w sprzedaży!

Wielka krokiew

Puchar Świata w Zakopanem zaplanowany jest na 23 – 24 stycznia 2016 r. Od dzisiaj możemy już zakupić bilety na to wydarzenie. Przyjedź do Zakopanego na największą imprezę sportową nadchodzącej zimy!

Najlepsi skoczkowie na świecie do Zakopanego zawitają już w styczniu 2016 r.. 23 stycznia (sobota) odbędzie się konkurs drużynowy, a dzień później (niedziela) konkurs indywidualny. W piątek popołudniu (22 stycznia) rozegrane zostaną kwalifikacje.

Kibice już od dziś mogą nabywać wejściówki na to wydarzenie za pośrednictwem strony internetowej www.skoki2016.eu. Wysyłka biletów po 1 grudnia 2015 r.!

Ceny biletów w zależności od sektorów wahają się od 70 zł do nawet 400 zł. Wejściówki na kwalifikacje dostępne są w cenie 30 zł – bilet normalny i 20 zł – bilet ulgowy.

Ceny biletów PŚ w Zakopanem 2016:

Sektor A – 70 zł
Sektor B – 70 zł
Sektor C – 60 zł
Sektor D – 60 zł

Trybuna T – 150 zł ( miejsca siedzące)
Premium – 400 zł ( miejsca siedzące z cateringiem ).

Mapa rozplanowania sektorów - Zakopane 2016 r.

Szanowni kibice i czytelnicy!

Wiemy, że z pewną dozą nieufności i niepokoju będziecie Państwo podejmować decyzje odnośnie wyjazdu na Puchar Świata w Zakopanem z powodu odwoływanych co rusz zawodów na Wielkiej Krokwi. Z informacji przekazanych nam przez organizatora wiemy, że nic nie stoi na przeszkodzie aby zimowe konkursy odbyły się zgodnie z planem. Skocznia posiada na zimę wszystkie wymagane homologacje i certyfikaty. Gdyby jednak zawody nie odbyły się, a Państwo mielibyście zakupione bilety, to organizator jest zobowiązany zwrócić 100 % wartości biletów.

Do zobaczenia w Zakopanem!

Źródło: skoki2016.eu / skijumping.pl

 

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.